polski angielski niemiecki
Czwartek, 19 października 2017 r. Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra
Gospodarstwa agroturystyczne

- w Gwarku - gospodarstwo położone nad rzeką Radomką, niezwykle malowniczo, na skraju kompleksu lasów przysusko – szydłowieckich przy szlaku walk Hubala. Gospodarstwo rybackie o powierzchni lustra wody – 4,5 ha (karp, szczupak, okoń, lin, płotka). Do dyspozycji gości oddane są dwa domy wakacyjne z 5 pokojami 3 osobowymi i salą wypoczynkową. Istnieje możliwość dostawek. Parkowanie samochodów bezpośrednio przy domku. Można przyjeżdżać ze zwierzętami domowymi. Odległość od przystanku PKS (Gwarek) – 0,2 km, od stacji PKP Skrzyńsko 4,5 km, miasteczko Przysucha (2 km, dojazd BUS-em co 1 godz.). Do zwiedzania okolicy możliwość wynajęcia samochodu osobowego. Dogodne warunki do obserwacji dzikich zwierząt i ptactwa. Do dyspozycji gości sprzęt pływający, kuchnia, jadalnia, grill, ognisko, altana do biesiadowania. Czynne od maja do listopada. Możliwość organizowania "zielonej szkoły".

- w Brudnowie - gospodarstwo położone nad Zalewem Domaniów w otoczeniu lasów. Stwarza warunki do wypoczynku w ciszy i spokoju. Atutem jest rodzinna atmosfera. Zakwaterowanie na piętrze – poddaszu w nowocześnie i wygodnie wyposażonych 4 pokojach 2 i 4 osobowych. Osobne, niekrępujące wejście, dwie wygodne łazienki. Istnieje możliwość korzystania z w pełni wyposażonej kuchni. Na życzenie gości są organizowane spotkania przy ognisku i grillu, wycieczki na jagody albo grzyby. W gospodarstwie jest ogrodzone, trawiaste podwórze do gry w piłkę, kometkę, zacienione miejsce do odpoczynku w czasie upału. Oprócz wygodnych kwater goście mogą liczyć na profesjonalne całodzienne wyżywienie. Za dodatkową opłatą jest możliwość jazdy konnej.

- w Zbożennie - miejscowość leży na trasie Łódź – Lublin, 30 km od Radomia. Gospodarstwo położone bezpośrednio nad stawami (4 stawy od 0,5 ha do 2 ha), przy lesie grzyby, jeżyny), bez sąsiadów, 300 m od głośnej trasy. Całość ogrodzona z dużym parkingiem, miejscem na ewentualne namioty, zabawy, ogniska z pięknym widokiem na XVIII – wieczny dworek. Możliwość łowienia ryb (karp, szczupak, sum, sandacz, lin, okoń, karaś itp.). Do dyspozycji gości są:

  • 2 pokoje dwuosobowe z łazienką (poza pokojem),
  • 1 pokój dwuosobowy z łazienką, telewizorem,
  • 1 pokój czteroosobowy z łazienką, kuchnią z pełnym wyposażeniem, telewizorem.

W gospodarstwie jest duża altana z grillem (na 40 osób) oraz pokój na ewentualne szkolenia, bankiety (na 40 osób) z kuchnią i łazienką w oddzielnym budynku. Istnieje możliwość korzystania z pełnego wyżywienia. Specjalnością jest karp smażony. Możliwość korzystania z hipoterapii i terapeutycznej jazdy konnej.

Valid XHTML 1.1 Walidacja WCAG2-AA Walidacja WCAG2-AA