polski angielski niemiecki
Poniedziałek, 20 listopada 2017 r. Imieniny: Anatola, Edyty, Rafała
Konkurs na „ Tradycyjną Palmę Wielkanocną” rozstrzygnięty.
 5 kwietnia w Starostwie Powiatowym w Przysusze miało miejsce rozstrzygnięcie kolejne edycji  powiatowego  konkursu plastycznego na „Tradycyjną Palmę Wielkanocną”.
 Konkurs był skierowany do dzieci i młodzieży z terenu powiatu ze szkół wszystkich szczebli. Wpłynęło  ponad  300 palm konkursowych i jury miało nie lada problem przy wyborze najładniejszych.  Nagrody rzeczowe, dyplomy i wyróżnienia wręczył Starosta Marian Niemirski. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie a zwycięzcom jeszcze raz gratulujemy. 

Nagrodzeni i wyróżnieni w konkursie :                                             

I Kategoria – klasa 0-3 szkoły podstawowej

MIEJSCA:

I-                    Kowalska Wiktoria

II-                  Zofia Trop

III-                Julia Niewola

 

Wyróżnienia:

·         Wiktoria Stefańska

·         Maja Wardecka

·         Julia Jagieło

·         Amelia Kopera

·         Adam Stolarczyk

 

II Kategoria – klasa 4-6 szkoła podstawowa

MIEJSCA:

I-                    Mateusz Osuchowski

II-                  Amelia Sokołowska

III-                Karol Wójcik

 

Wyróżnienia:

·         Zuzanna Wełpa

·         Wiktoria Cukier

·         Kinga Fornalczyk

·         Filip Barwicki

·         Szymon Fijołek

 

III Kategoria – 1-3 klasa gimnazjum

MIEJSCA:

I-                    Urszula Gawryś

II-                  Maria Tomczyk

III-                Maria Bińkowska

 

Wyróżnienia:

·         Barbara Czyżykowska

·         Sylwia Majchrowska

·         Zuzanna Maciągowska

 

IV Kategoria - Szkoły ponadgimnazjalne

MIEJSCA:

I-                    Paulina Duda

II-                  Jakub Piechota

III-                Aleksandra Fidos

 

Wyróżnienie:

·         Weronika Worach

·         Paweł Macieja

·         Natalia Wasiak

 

V Kategoria – szkoły specjalne

MIEJSCA:

I-                    Sebastian Brzoza

II-                  Szymon Niedźwiecki

III-                Karolina Matura

 

Wyróżnienia:

·         Patrycja Gospoś

·         Michał Jędrzejczak

·         Adam Sibilski

12-04-2017
Galeria
Szukaj w artykułach
Listopad 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Valid XHTML 1.1 Walidacja WCAG2-AA Walidacja WCAG2-AA